ZESPÓŁ TERAPEUTÓW

Dorota Kubiak-Wąsiewicz

Jestem specjalistą psychologii klinicznej , certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień, psychoterapeutą.
Ukończyłam całościowe szkolenie w zakresie specjalizacji z psychologii klinicznej (dyplom 39640/26/I/2002), z psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikat 767), socjoterapii, profilaktyki i promocji zdrowia (zaświadczenie 19/98) oraz 1150 godzinny program Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Studia psychologiczne ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w 1991 roku i od tego czasu jestem nieprzerwanie czynna zawodowo i permanentnie dokształcam się.
W pracy bliskie jest mi humanistyczno-egzystencjalne myślenie o człowieku, ale również korzystam z innych koncepcji rozumienia osoby.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w szpitalu psychiatrycznym z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, członkami ich rodzin oraz w pracy w poradni zdrowia psychicznego z osobami dorosłymi. Prowadziłam również zajęcia socjoterapeutyczne z dziećmi, pracowałam jako psycholog w poradni psychologiczno-pedagogicznej, szkole specjalnej z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz współpracowałam z sądami jako biegły.

Pracuję z pacjentami zarówno w ramach Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, jak i Poradni Zdrowia Psychicznego.
Do wspólnej pracy zapraszam osoby dorosłe i wchodzące w dorosłość cierpiące w związku z:
  • problemami emocjonalnymi- nastrojem, lękiem, nadmierną złością,
  • chorobami psychicznymi,
  • problemami w związkach i w relacjach z innymi
  • używaniem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz uzależnieniem od zachowań (hazardu, internetu, zakupów),
  • borykające się z aktualnymi problemami życiowymi będącymi następstwem wychowywania się w rodzinach dysfunkcyjnych
  • pary chcące pracować nad problemami w ich relacjach,
  • zapraszam również na konsultacje diagnostyczne i badania funkcji poznawczych.

nr tel 604537819

Close Menu